Gizlilik Sözleşmesi

tekduvar.com | Tek Duvar Tasarım , üye ya da müşterilerinin, isim, adres, telefon, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi vb. özel herhangi bir bilgiyi üçüncü şahıs ya da kuruluşlarla üye ya da müşterinin bilgisi ya da izni olmadan paylaşmayacaktır. Müşteri ya da üyelerin zorunlu olarak sisteme kayıt olmak ya da alış veriş yapabilmek için girdiği bu bilgiler güvenli sunucularda şifrelenmiş olarak saklanmaktadır. İş bu sunuculara tüm savunma sistemlerine rağmen girilip, bilgilerin çalınması gibi durumlardan tekduvar.com sorumlu tutulamaz.

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede  belirtilen  bilgiler ile  ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı  tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Satıcı  bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı  kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.