Teslimat ve İade Şartları

tekduvar.com | Tek Duvar Tasarım tarafından satılan ürünler üretici firma garantisi altındadır. Sipariş ve ödeme onayı sonrasında ürünler alıcıya gönderilmek üzere en geç 5 iş günü içinde kargoya verilir. Yurtiçi Kargo firması öncelikli çalıştığımız kargo firmasıdır. Siparişinizle beraber e-posta ya da sipariş notunda belirtmeniz halinde siparişiniz diğer kargo firmaları ile gönderilebilir. Siparişinize ait kargo ücretleri tekduvar.com tarafından karşılanmaktadır.

tekduvar.com ‘da satılan ürünlerin kendilerine has doku ve desenleri, parlaklık, matlık gibi özellikleri olduğu için tablet, cep telefonu gibi mobil ya da masaüstü bilgisayar gibi ekranlarda ürünlerin renkleri gerçeğinden farklı olabilmektedir. Siparişinizi teslim aldığınızda ürün kodlarını karşılaştırınız ve ambalajı açmadan önce doğru ürünü teslim aldığınızdan emin olunuz. Üründen memnun kalmadığınız halde, ambalajı açılmamış ürünü faturası ile 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin kargo ödemesi alıcıya aittir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadeleri, ürün tarafımızdan teslim alındıktan sonra 2 iş günü içinde gerçekleştirilir. Banka, kredi kartı merkezi ya da diğer ödeme sağlayıcılarının iade işlemi süreleri farklılık gösterebilir. Banka havalesi / EFT ile yapılan ödemelerin iadesi 4 iş günü içinde gerçekleştirilir. Ambalajı açılmış, yıpranmış ya da zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürün stokları anlık olarak güncellenmektedir ancak sistemsel ya da diğer hatalardan dolayı stokta bulunmayan ürünler satın alınabilir. Benzer durumlarda siparişinizde belirttiğiniz e-posta ya da telefon ile size bilgi verilecektir. Siparişinizi başka bir ürünle değiştirebilir, yurtdışı siparişi için bekleyebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. tekduvar.com keyifli alış verişler diler.

her türlü soru ve sorununuz için lütfen irtibata geçin : destek@tekduvar.com